zarámovanie . sklenárstvo . kašírovanie

Rámovanie obrazov

„Darujte dar, ktorý vydrží celý rok“

Rámovanie obrazov s najväčším množstvom a najširším výberom drevených líšt od domácej a zahraničnej produkcie a hliníkových (alumíniových) líšt značky Nielsen. Ponúkame rámovanie obrazov aj do clipu. Obrazy zasklievame 2 mm sklom float, 2 mm sklom antireflex alebo 2 mm sklom Claryl.

Zarámujeme Vám to čo k nám prinesiete alebo si kúpite niečo priamo u nás na prevádzke.

Čo zarámovať?

Napríklad rodinné foto, obrázok od dieťaťa alebo vytvorený členom rodiny, kostýmy, mapy, postre, staré vyšívané kroje, čepce, futbalistické alebo hokejové dresy, olejomaľby, akvarely atď... Na trh uvádzame stále nové kolekcie líšt, ktoré reagujú na nové trendy na trhu.

Potrebujete zarámovať puzzle?

Radi skladáte puzzle a patríte medzi milovníkov tejto zaujímavej a stále populárnejšej aktivity? No neviete si dať rady so zloženým obrázkom? Radi vám pomôžeme.

Prineste obrázok zložený z puzzle dielikov k nám a my vám navrhneme viac riešení alebo technológií a vy si vyberiete tú, ktorá sa vám bude páčiť. Máme pre vás viac spôsobov rámovania.

Nájdeme pre vás riešenie, ktoré bude vhodné cenovo aj esteticky:

  • môžeme puzzle nakašírovať - podlepiť na MDF-ku a na zadnú časť zalepíme uško, na ktoré si obrázok zavesíte alebo
  • pridáme na povrch povrchovú úpravu, ktorá má UV filter a takto upravený obrázok vám nikdy nevybledne alebo
  • vám puzzle môžeme zarámovať so sklom.

Spracovanie obrazových líšt na rám vykonáva odborne školená a spôsobilá pracovná sila, ktorá sa neustále školí na nové formy spracovania a estetické úpravy rámov.

Rezanie-sekanie líšt sa vykonáva sekačkou so špeciálnymi nabrúsenými nožmi. Spojovanie líšt vykonávame mechanicky pomocou klinových spôn prípadne využitím ďalších spodných výstuh.

Vždy existuje viac spôsobov ako zarámovať a upraviť obraz, či už povrchovými úpravami, dvojitou paspartou alebo dať do obrazu filety atď...

Radi vám pomôžeme s výberom rámov, ktorý bude najlepšie ladiť s vašim domovom, firmou alebo životným štýlom.

Umelecké reprodukcie

Ponúkame predaj umeleckých reprodukcií formou objednávok z katalógu - jedinečný výber zo svetového umenia.