zarámovanie . sklenárstvo . kašírovanie

O firme ZSK

Firma ZSK (Zarámovanie - Sklenárstvo - Kašírovanie) bola založená v januári roku 1990. Na trhu sme už viac ako 20 rokov a za ten čas sme si vybudovali širokú klientelu zákazníkov a firiem, pre ktorých pracujeme. Spoľahlivosť, dostupnosť a včasné plnenie si svojich povinností je u nás najdôležitejšia devíza. Vybudovali sme si kvalitnú technológiu a strojnými zariadeniami vykonávame odbornú prácu pre našich zákazníkov a odberateľské firmy, čím im dávame záruku kvality a spoľahlivosti.

Naša firma disponuje kvalitnou technológiou, špeciálnym strojným vybavením a môžeme sa pochváliť veľkou odbornosťou a profesionalitou našich pracovníkov.

Viera Peterková

Narodila som sa v Nitre, kde doposiaľ aj žijem a pracujem. Už v detstve som inklinovala k výtvarnému umeniu, čo ovplyvnilo môj celý život a odrazilo sa aj v mojich prácach. Mala som to šťastie, že moji najbližší ma povzbudzovali, podporovali, dodávali mi odvahu výtvarne sa vyjadriť. V umení som vždy nachádzala pocit bezpečia a sebarealizácie, umožňovalo mi vymaniť sa z čierno-bielej všednosti. V práci som prešla všetkými ekonomickými funkciami, a preto som hľadala únik zo sveta čísel v tvorivej činnosti.

Pracovala som s rôznymi materiálmi pri výrobe mnohých dekoratívnych predmetov, svoje predstavy som realizovala pri úprave interiérov. Vždy ma fascinovalo farebné spektrum, hra svetla a farby. Sklo som vnímala ako dokonalú hmotu, obdivujem jeho štruktúru, farebnosť a rôznorodosť. Svojou tvorbou sa snažím meniť krehkú chladnú hmotu na dielka a diela farebné, pocitovo príjemne teplé. Najväčšiu radosť mám, ak ľudí potešia, dodajú im energiu, radosť, vytvoria prijemnú atmosféru.

Viera Peterková

Pokiaľ potrebujete viac informácií, neváhajte nás kontaktovať...